Dünya perakendesi Madrid’de buluşacak

15 Şubat 2018 Perşembe

Dünya Perakende Kongresi - World Retail Congress, 17-19 Nisan tarihleri arasında Madrid’de gerçekleşecek. Bu yıl finale kalan Arçelik, Beymen, Turkcell ve Duygu Ozaslan- Bobbi Brown iş birliğinin kazananları 19 Nisan akşamı belli olacak

dunya-perakendesi-madridde-bulusacak

65'ten fazla ülkeden yönetim kurulu başkanı veya CEO seviyesindeki perakendeciler ve sektördeki kilit karar vericilerle iş ilişkileri kurmak için benzersiz bir fırsat sunan World Retail Congress, 2007 yılından bugüne dek Barselona, Londra, Berlin, Roma, Paris ve Dubai’de düzenlendi. Sektör uzmanlarını, perakende profesyonellerini, teknoloji sağlayıcıları, alışveriş merkezi yatırımcılarını ve yöneticilerini bir araya getiren WRC, sektörün güncel konularını ve düşüncelerini, geleceğin teknolojilerini, perakende yeteneklerini, panellerde, oturumlarda ve fuar alanında sergiliyor.

 

Kongre’nin Türkiye satışlarında yetkili olan World Brands Consulting, kongre katiliminda yüzde 50 oranında indirimli fiyatlar sağlıyor. Ayrıca Dünya Perakende Ödülleri gecesine de bu sayede kayıt yaptırılabilir.

 

İndirimli fiyatlardan yararlanarak kayıt yaptırmak için https://goo.gl/forms/2HREmNDGNW7fD4kj1 linkindeki kayıt formunu kullanabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri