“Dudaktan Kalbe Mutluluk: Chocolips”

22 Şubat 2017 Çarşamba

Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray’ın dudaktan kalbe bir lezzet akışı başlatan ürünü Chocolips, şimdi de iki talihli çifte Roma tatili hediye ediyor

dudaktan-kalbe-mutluluk-chocolips

Enfes çikolata dolgusu ve kakaolu yumuşacık keki ile dudaktan kalbe bir lezzet akışı başlatan Saray’ın efsane ürünü Chocolips, şimdi de bu enerjiyi romantik bir tatil ile Roma’ya taşıyor. Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray’ın en iddialı tatlarından biri olan Chocolips, tutkunlarını 20 Şubat’ta başlayan ve 20 Mayıs’a kadar sürecek özel bir kampanyaya davet ediyor. Bu özel kampanya neticesinde yapılacak çekilişle iki kişi çift kişilik Roma tatili kazanma şansı yakalıyor.

 

Kampanyaya katılım ise oldukça kolay. Chocolips’in üçlü paketlerinden çıkan şifre ile www.chocolips.com.tr adresini ziyaret eden Saray Chocolips severler, paket içindeki ürün kodunu ve kişisel bilgilerini sisteme giriyor. Sistem kodu doğruladıktan sonra kişi kampanyaya katılmış oluyor.

Mayıs ayında yapılacak Roma çekilişine kadar, katılımcıları küçük sürprizler de bekliyor. Mart ve Nisan aylarında düzenlenecek ön çekilişlerde de yüzlerce kişi sevilen lezzet Chocolips’ten; 24’lük Chocolips Paketi, mini hoparlörler ve mini çanta aynaları gibi şık ve romantik hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Mayıs ayında gerçekleştirilecek final çekilişiyle iki kişi çift kişilik Roma tatili kazanıp, Haziran ayında Aşk Çeşmesi ile ünlü âşıklar şehri Roma’nın tadını çıkaracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri