Dubai ve Katar sosyetesi Masko’da buluştu

01 Temmuz 2019 Pazartesi

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Ma Moda Concept mağazası 29 Haziran Cumartesi günü Türkiye'nin mobilya kenti Masko'da açıldı

dubai-ve-katar-sosyetesi-maskoda-bulustu

Mobilyadan, ev tekstiline, ev aksesuarlarından mimari uygulamalara kadar yaşam dünyasını geliştiren, yaşam alanlarına hem şıklığı hem de rahatlığı sunan tasarımlar yaratan Ma Moda Consept mağazasının açılışına Başakşahir Kaymakamı Kazım Tekin'in yanı sıra Dubai ve Katar'dan iş insanları ile cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

 

Ma Moda Genel Müdürü Ahmad Selahiye ve Genel Müdür Yardımcısı Marwan Bidi, konuklarla yakından ilgilendi. Ma Moda'nın concept ürünlerinin tanıtımını ünlü model Tuğba Özay yaptı.  Açılış seremonisini ise Çiğdem Tunç sundu.


Açılışta kalabalık davetli grubuyla birlikte alkışlar arasında pasta kesildi.

 

40 bin TL değerindeki göz alıcı yatağın üzerinde poz veren Tuğba Özay: “Bu mobilyalara oturmak bile insanı tedirgin ediyor. Hepsi çok özel, kendimi kraliçe gibi hissettim.” dedi.

 

Genel Müdür Ahmad Selahiye ve Genel Müdür Yardımcısı Marwan Bibi açılış konuşmasında: “Ma Moda Concept İstanbul’daki ilk mağaza açılışında sizleri görmekten mutluluk duyarız. Ma Moda Concept yakında Katar’da tasarım ve uygulama alanında bir şube açacaktır. Türkiye’de restoranlar, sergiler, ev tasarımı, mobilya, perakende kavramları ve çok sayıda diğer fikirlerin anahtar teslimi projelerinin yürütülmesi konusunda eklenecek şubeler açmayı planlamaktayız.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri