D’S Damat’tan Sevgililer Günü’ne özel kampanya

13 Şubat 2018 Salı

Sevgililer Günü’nde O’na sevginizin yanında en özel hediyeyi verebilmek için aradığınız tüm cevaplar D’S Damat mağazalarında bulunacak

ds-damattan-sevgililer-gunune-ozel-kampanya

Sevgililer gününe özel aksesuar setler, 69,90 TL gömlek kravat setler ise 79,90 TL. Ayrıca Sonbahar / Kış sezonu belirli ürünlerinde yüzde 50 indirim de sizleri bekliyor.


Modern ve 3D efektli yüzde 100 deri ayakkabılar, kemerler ve cüzdanların yanı sıra sevdiğinizin tarzını ortaya çıkartacak fularlar, kaşkollar ve kravatlar da detaylara önem veren erkekler için ideal hediye seçenekleri olacak.


Modern ve konforuna önem veren yenilikçi erkekler için hayatı kolaylaştıran inovatif parçalar ise en doğru tercih olacak. Sıvı ve leke itici NanoCare gömleklerden kolay ütülenen EasyCare gömleklere, yoğun iş temposuna ayak uyduracak Travel Serisi ürünlere kadar sevdiğinizin şıklığına rahatlık katacak en özel hediyeler sizleri bekliyor.


Zamansız çizgilerin eşsiz kombinasyonları ile oluşturulan tasarımları, su geçirmezlik özelliği taşıyan çelik kasası ve dayanıklı camları, deri, silikon ve kumaş kayış seçenekleri ile D’S Damat saatler sevdiğinizin en değerli aksesuarı olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri