Doypack Gıda perakende dünyasında bir ilke imza atıyor

21 Şubat 2017 Salı

Doypack Gıda, ilk defa kullanılan patentli pişirme yöntemi ile dünyada ve Türkiye pazarında bir ilki gerçekleştirecek

doypack-gida-perakende-dunyasinda-bir-ilke-imza-atiyor

Doypack çorba, ateşte pişmiyor, ısı kontrollü kazanlarda uzun sürede pişiyor. Pastörizasyon işlemi ile özel ısı kontrollü kazanlarda uzun sürede, kendi kokusu ve aroması ile pişiyor. Böylelikle doğal lezzetini ve besinlerin moleküler yapısı ve değerlerini (Protein, mineral, vitamin) kaybetmediğini söyleyen firma yetkilileri ürünlerin Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen, taze sebzelerle katkı ve koruyucu madde içermeyen üretildiğine dikkat çekti. Isıt-iç özelliğiyle 2 dakikalık bir ısıtma işlemi sonrasında tüketime hazır hale geliyor. Ezogelin, Mercimek, Domates, Brokoli ve Balkabağı çorbası ile özel karton ambalajında +4 derece marketlerin soğutucu raflarında yer alan marka 2017 yılının ilk yarısında 11 çeşit çorba ile pazar payını arttırmayı hedefliyor.

 

Doypack Gıda tamamı yerli sermaye ile 8 bin metrekare kapalı alan tesiste, el değmeden, soğuk zincir şartlarında ve en üst seviyede hijyenik koşullarda günlük 15 ton çorba üretim kapasitesine sahip. Bünyesinde 8 ayrı soğuk hava deposu barındıran Doypack Gıda, ürünlerin lojistiği, satış noktalarına transferini araçlarla, soğuk zinciri kırmadan gerçekleşiyor. Doypack çorba uluslararası geçerliliğe sahip kalite ve gıda güvenliği sistemine uygun ve FDA (Food and Drug Administration) onaylı.

 


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri