“Doyasıya Eğlence Yaz Festivali”nde

Anadolu yakasının buluşma noktası Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, düzenlediği yaz festivali ve her akşam nostalji konserleri ile Ağustos ayında ziyaretçilerini doyasıya eğlenceye davet ediyor

“Doyasıya Eğlence Yaz Festivali”nde

Carrefour İçerenköy AVM dikkat çekici ve eğlenceli etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. 7-28 Ağustos günleri arasında devam edecek “Doyasıya Eğlence! Yaz Festivali” kapsamında her akşam nostalji konserleri ile birbirinden ünlü 22 sanatçıya ev sahipliği yapacak.

7 Ağustos Cuma günü Banu Zorlu konseri ile başlayacak yaz festivalinde Ağustos ayı boyunca ziyaretçiler;  İskender Doğan, Doğan Umut, Tülay Özer, Mine Koşan, Atilla Atasoy, Uhde Seçil, Ercan Turgut, Semiha Yankı, Ersan Erdura, Altın Kızlar, Ayşe Mine, Güzin ile Baha, Selçuk Alagöz, Rana Alagöz, Yeşim, Bilgen Bengü, Selçuk Ural, Metin Ersoy, Nur Yoldaş, Grup Vitamin, Çoşkun Demir konserleriyle doyasıya eğlenecek.

Carrefour İçerenköy AVM “Yaz Festivali” boyunca otoparkında gerçekleştireceği konserler ve birbirinden eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yaparken, alışveriş stantları ve sokak satıcıları festivale renk katacak. Her akşam 20.30’da başlayacak konserler Carrefour İçerenköy AVM ziyaretçilerine ücretsiz düzenlenecek.