Doya Doya Alışveriş Kayseri Park AVM’de

24 Ekim 2016 Pazartesi

Kayseri Park AVM’den, 24 Ekim-11 Kasım günleri arasında hafta içi günlerde, aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Renk Kart sahibi tüm ziyaretçiler 15 TL değerinde yemek kuponu alabilecektir!

doya-doya-alisveris-kayseri-park-avmde

Kampanya kapsamında Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde faaliyet gösteren mağaza ve standlardan hafta içi günlerde ve aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Renk Kart sahibi tüm ziyaretçilerimiz fiş yada faturalarını danışma noktasına ibraz ederek 15 TL değerinde yemek kuponu alabilecektir.

 

Kampanya Katılım Koşulları :
*Kampanya kapsamında, 24 Ekim-11 Kasım 2016  tarihleri arasında hafta içi günlerde ve aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler 15 TL değerinde indirim kuponu kazanacaktır. Bu indirim kuponu, sistemin belirlemiş olduğu anlaşmalı restoranlarda geçerli olup, kupon üzerinde belirtilen restoranda kullanılabilecek, harici kullanılamayacak ve değişiklik yapılamayacaktır.     
*Bu indirim kuponu, kupon üzerinde belirtilen restoranda 15 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.    *Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Digitürk vb. mağazalardan yapılan sabit yada mobil hatlı telefon, ADSL ödemeleri, toplu ya da münferit kontör alımları; doğalgaz, elektrik ve su ödemeleri ile hediye çeki kullanımları ve Kayseri Park’ın 3. Katındaki restoranlardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilemeyecektir.
*Kampanyaya sadece Renk Kart sahipleri katılabilir. 18 yaşından küçükler, Kayseri Park AVM ve mağaza personelleri, tüzel kişi ve kuruluşlar katılamaz.
*15 TL değerindeki menü indirim kuponu, belirtilen restoranda;  24 Ekim-11 Kasım 2016 tarihleri arasında sadece hafta içi günlerde kullanılabilecektir.
*Bir kişi, aynı gün içerisinde yalnız 1 menü indirim kuponu kazanabilir. Kuponlar birleştirilemez ve her yemekte 1 kişi sadece 1 adet indirim kuponu kullanabilir.
*Menü indirim kuponları nakde çevrilemez. Menü indirim kuponlarının son kullanım tarihi 11.11.2016’dır.
*Menü kuponları, stoklar ile sınırlıdır.
*Kampanya koşullarının değiştirilmesi Kayseri Park’ın tasarrufundadır. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri