"Doraemon ve Arkadaşları" miniklerle buluşuyor

22 Ekim 2019 Salı

Disney Channel kanalının sevilen çizgi film karakteri Doraemon, şarkı ve oyunları ile Anatolium Ankara AVM’de miniklerle buluşuyor, eğlence kaldığı yerden devam ediyor.

doraemon-ve-arkadaslari-miniklerle-bulusuyor

Yönetim ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara AVM, birbirinden renkli etkinlikleri, keyifli kampanyaları ve sürpriz hediyeleri ile ziyaretçilerini memnun etmeye devam ediyor.

 

Her ay düzenlediği ücretsiz çocuk etkinlikleri kapsamında sevilen birçok çizgi film kahramanını minik ziyaretçileri ile tanıştıran Anatolium AVM, bu defa da minikler tarafından her bölümü heyecanla beklenen Doraemon ve arkadaşlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Disney Channel kanalının sevilen çizgi karakteri Doraemon arkadaşlarıyla birlikte 26-27 Ekim tarihinde 15:00-17:00-19:00 saatlerinde minikleri Anatolium’da eğlenceye davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri