Domino’s yeni lezzetiyle pizza severlerle buluştu

08 Temmuz 2019 Pazartesi

Jambon, sucuk, sosis üçlüsünün mozarella peyniri ve zeytinle muhteşem buluşmasıyla hazırlanan Domino’s Pizza’nın yeni lezzeti Süperos, doyasıya pizza yemek isteyen lezzet tutkunlarının iştahını kabartıyor

dominos-yeni-lezzetiyle-pizza-severlerle-bulustu

Türkiye’nin önde gelen evlere servis markası Domino’s Pizza, enfes malzemeleriyle pizza severlerin iştahını kabartan yeni ürünü Süperos’la lezzet tutkunlarının gönlünde taht kuruyor.

 

Domino’s Pizza’nın yeni süper lezzeti Süperos, jambon, sucuk, sosis üçlüsünün mozarella peyniri ve zeytinle muhteşem buluşmasıyla damaklarda benzersiz bir tat bırakıyor. Bu zengin malzemelere eklenen enfes pizza sosu, domates ve kekikse unutulmaz bir pizza deneyimini yaşamak isteyenlerin keyfine keyif katıyor.

 

Büyük Boy Süperos’la aile boyu pizza keyfi

Domino’s’un Cazip Pizzalarının en sevilenlerinden biri olan Süperos, pizza yerken en seçici olanların bile tercih listelerinin başında geliyor. Süperos’un Büyük Boy seçeneği ise aile yemekleri ve arkadaş toplantılarının vazgeçilmezleri arasında.  Ailecek doyasıyla pizza yemek isteyenler, Gel-Al’dan ısmarladıkları Süperos’la aile boyu pizza keyfinin tadını çıkarıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri