Domino’s Pizza kadrosunda değişiklik

Türkiye pizza endüstrisinin öncüsü Domino’s Pizza, satış ve pazarlama alanındaki liderliğini, sektörün deneyimli isimlerinden Pınar Lafçı Togay ile güçlendiriyor

Domino’s Pizza kadrosunda değişiklik

Türkiye’nin önde gelen evlere servis markası Domino’s Pizza, Pazarlama ve Satış Direktörü olarak sektörün deneyimli isimlerinden Pınar Lafçı Togay’ı atadı.

 

2018 yılında Fortune Türkiye’nin en iyi 50 CMO’su arasında yer alarak Türkiye’nin pazarlama liderleri arasına ismini yazdıran ve başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine toplayan Pınar Lafçı Togay, Domino’s Pizza Pazarlama ve Satış Direktörü unvanıyla, Nisan ayı itibariyle göreve başladı.

 

2006 yılında Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Togay, profesyonel çalışma hayatına aynı yıl, elektrik ve dijital altyapı sistemleri sunan Legrand’da, Ürün Müdürü olarak başladı. 2008 ve 2014 yılları arasında kariyerine Fransız yapı marketleri firması Leroy Merlin’de devam eden Togay, şirket bünyesinde Ürün Müdürü, Grup Ürün Direktörü, Grup Ürün ve Görsel Mağazacılık Direktörü, Pazarlama ve Tedarik Zinciri Koordinatörü olmak üzere farklı yönetsel görevler üstlendi.
2014 yılında Kıdemli Kategori Grup Müdürü olarak atandığı Penti’deki görevine Kategori Direktörü olarak devam eden Togay, son olarak Penti Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktaydı.