Dolphin’de yeni yıl coşkusu

Dolphin Center, her yeni yılda olduğu gibi bu yeni yılda da düzenlediği çekiliş kampanyası ve etkinliklerle fark yaratmaya devam ediyor

Dolphin’de yeni yıl coşkusu

Dolphin, yeni yıl öncesi ve sonrası için “Dolphin ’de Yeni Yılın Rengi Kırmızı” çekiliş kampanyası düzenledi. Bu kampanya yeni yıl süslemelerine de ilham kaynağı oldu. “Yeni Yılın Rengi Kırmızı” konseptinden yola çıkarak hazırlanan yeni yıl süslemeleri sizlere büyülü bir atmosferde alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Dolphin Center, yılbaşı hediye kampanyası ile dolu dolu alışveriş yapmaya davet ediyor. 7 Aralık 2012 – 7 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenen kampanyaya katılan müşteriler; 1 adet Renault yeni Clio, 5 çift İspanya / Barcelona tatili kazanma şansı elde ediyor. Milli Piyango İdaresi’nin izniyle düzenlenen, 9 hafta sürecek çekiliş kampanyasına aynı gün içerisinde toplam 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan herkes katılabiliyor.

Yeni yılın caz ışıltısı Dolphin‘de
2013 yılı, Dolphin’de yerli caz grubu East’n West yarın (29 Aralık) saat 18.00’de başlayacak unutulmaz bir konser ile karşılanıyor. East’n West grubu bu konsere özel hazırladığı repertuarı ve orkestrası ile Dolphin‘in ev sahipliğinde farklı bir projeye imza atıyor. East’n West, çok özel ve klasik yeni yıl şarkılarının yanı sıra, son dönem hitleri ile Dolphin ziyaretçilerine unutulmaz bir gün vaat ediyor.

Çocuklara yılbaşında Eğlence Dolphin’de
Dolphin Center, yeni yılı karşılarken yaratıcı atölye etkinlikleri ile yalnızca çocukların değil, tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı hedefliyor. Dolphin, alışveriş merkezinin zemin katında Özel Minik Eller Anaokulu tarafından açılan stantta çocuklar yeni yıl için kendi tasarladıkları şapkaları ve kartları yaparak mutlu bir gün geçirmeye davet ediyor.

Dolphin, yılbaşı etkinlikleri kapsamında Özel Minik Eller Anaokulu işbirliğiyle 29-30 Aralık günlerinde, 15.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek yeni yıl atölye etkinliğine tüm çocukları bekliyor.