Dolapların vazgeçilmezi Loft sweatshirtler

Dolapların vazgeçilmezi Loft sweatshirtler

90’lı yıllardan bu yana Türkiye’de jean modasına yön veren, kendine özgü yarattığı tasarımlarıyla her sezona kült parçalar kazandıran LOFT, sweatshirt modelleriyle dolaplara detoks yaptırıyor!

Son moda trendlerin başında artık sweathirtler geliyor. Kadın erkek demeden her stili tamamlayan sweatshirtler, hem şık hem de rahat kombinler oluşturuyor. Herkesin dolabında olması gereken kurtarıcı bir parça olarak öne çıkan sweatshirt, LOFT dokunuşuyla zamansız stillere dönüşüyor. Yaz kış demeden her mevsim giyilebilen sweatshirtler şimdiden gardıropların vazgeçilmezi oldu bile!

LOFT, soğuk havalarda sizi soğuktan korurken yazın da serin havalarda stilinize eşlik edecek yepyeni kapüşon modelleri tasarladı. Şehrin kaosundan sıyrılıp, içinde rahat hissetmenizi sağlayacak tasarımlarının yanı sıra basic modelleriyle de sizi seçim yapmaya zorlayacak. Her zevke hitap eden tasarımların yer aldığı LOFT sweatshirtler, lacivert, sarı, kırmızı gibi renklerin yanı sıra; fosforlu renk seçenekleriyle de cesur stillere ilham olacak.

Kalıplara sığmayan stil ve moda anlayışıyla LOFT, bu sezon da her tarza uygun yüzlerce sweatshirt modeli için tüm mağazalarına ve 7/24 online alışveriş yapabileceğiniz www.loft.com.tr adresine bekliyor.