Doğtaş ve Kelebek Mobilya’dan Ege’de mağaza atağı

18 Eylül 2017 Pazartesi

Tarzı, şıklığı ve rahatlığıyla bir mobilyadan çok daha ötesini sunan, mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş ve Kelebek, 14 ve 15 Eylül tarihlerinde, Manisa ve İzmir’de toplam 6 yeni mağaza daha açtı

dogtas-ve-kelebek-mobilyadan-egede-magaza-atagi

Yıl boyunca mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş Kelebek Mobilya’nın, yeni mağazaları birer birer hizmete giriyor. 14 ve 15 Eylül tarihlerinde Manisa ve İzmir’de açılan 6 yeni mağazanın, açılış organizasyonu gerçekleştirildi. Açılışlar, Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, Doğtaş Kelebek yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Açılışta konuşma yapan Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan: “Manisa ve İzmir gibi çok önemli 2 kentimizde, iki değerli markamız olan Doğtaş ve Kelebek Mobilya’nın birer tane daha mağazasını açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İki markamız da çok uzun yıllara dayanan geçmişe sahip, Türk mobilya sektörünün en önemli oyuncularından biri. Dünya çapında yaygınlığını artıran Doğtaş’ın bugün; yurtiçi ve yurtdışında toplam 195 satış noktası bulunuyor. 122 Kelebek Mobilya, 46 tane de Kelebek Mutfak mağazasına sahibiz. Yıl sonuna kadar 40 yeni noktada daha mağaza açmayı planlıyoruz. Doğrudan bin 500, dolaylı olarak 10 bin çalışanımızla büyük bir aileyiz. Büyüme stratejimiz doğrultusunda açtığımız yeni mağazalarımızla ailemizi her geçen gün genişletiyoruz.” dedi.

 

Doğan: “Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin en beğenilen şirketleri araştırmasında mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülüne sahibiz. Yine Türkiye’nin en değerli markaları 100 sıralamasına mobilya sektöründen giren tek markayız. Geçtiğimiz aylarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’ ödülüne layık görüldük. Bu yıl Türkiye’nin Süper Markaları arasında yer aldık. Ödüller başarılarımızı taçlandırıyor. Yılda 650 bin evlilik ve yaklaşık 150 bin boşanma ile yeni ev taşınması dâhil 1 milyon ailenin mobilya ihtiyacı oluyor. Müşterilerimizin beklentilerine cevap veren ürün seçeneklerimizle çok sayıda ailenin evine ürünlerimizle güzellik katıyoruz. Bu durumun değerli Manisalılar ve İzmirliler için de geçerli olacağına inanıyoruz.” diyerek konuşmasına son verdi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri