Doğtaş Mobilya’dan 29 Ekim de 29 yeni mağaza

Mobilya sektörünün öncü markası Doğtaş Mobilya, Cumhuriyet coşkusunu Türkiye’nin dört bir yanında açtığı yeni mağazaları ile kutladı. Doğtaş, Cumhuriyetimizin 96. yılına özel olarak Kasım-Aralık ayları içinde hizmet vermeye başlayacak 29 yeni mağazanın açılışı için düğmeye bastı.

Doğtaş Mobilya’dan 29 Ekim de 29 yeni mağaza

Cumhuriyet tarihinin mobilya sektöründeki öncü markalarından Doğtaş Mobilya, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yılında, hizmete girecek 29 mağaza ile ülkemize değer katmaya devam ediyor. 


Doğtaş mağaza açılışlarına 29 Ekim 2019 Salı günü, Cumhuriyet Bayramı’nda başlayarak yıl sonuna kadar İstanbul / Kadıköy, Aydın / Nazilli, Bolu, Adana, Şırnak, Ankara, Çorlu, İzmir, Düzce, Hatay, İstanbul / Küçükbakkalköy, Kırklareli, Osmaniye, Adana / Siteler, Hakkari, Kocaeli / Gebze, Sansun, Kayseri, Marsin / Anamur, Kenya, Uganda, Nijerya, Kıbrıs, Fransa, Güney Afrike, İngiltere, Filistin, ABD, Türkmenistan ve Özbekistan mağazalarını hizmete açacak.

 

Doğtaş Mobilya Genel Müdürü İlhan Tunçman mağaza açılışları ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Destansı bir mücadele sonunda, pek çok kayıp vererek kazandığımız Cumhuriyetimiz bizim en kıymetli hazinemiz… Cumhuriyet tarihimiz ise küllerinden doğan bir milletin başarı öyküsüdür… 


Bu ülke için üretmenin, bu ülke için çalışmanın hepimizin öncelikli görevi olduğuna inanıyoruz. Bu inancımızdan hareketle ülkemiz mobilya sektörünün köklü isimlerinden, üstelik de Çanakkale gibi mücadelenin simgesi bir şehirden doğan bir marka olarak Cumhuriyetimizin 96. yılına özel olarak 29 yeni mağaza açmayı kendimize hedef belirledik. Bugün de bu hedefimiz doğrultusunda ilk mağazalarımızın açılışlarını gerçekleştirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ülkemizin yerli ve milli mobilya markası olarak yurt içinde 155, yurt dışında da 45 olmak üzere 200 mağaza ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kasım- Aralık aylarında hizmete açacağımız yeni mağazalarımız ile ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.”