“Doğaya Özen Göster”, Kozzy AVM’de

15 Ağustos 2012 Çarşamba

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 15-26 Ağustos günleri arasında Mehmet Turgut ile National Geographic Channel ortaklığında çekilen fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak

dogaya-ozen-goster-kozzy-avmde

Dünya Çevre Günü kapsamında yürütülen “Kendinize Gösterdiğiniz Özeni Doğaya da Gösterin” kampanyası kapsamında “#doğayaozengoster” hashtag’iyle Twitter’da “trendingtopic” olan projenin daha önce hiçbir yerde sergilenmeyen fotoğraflardan oluşan sergisi 15-26 Ağustos günleri arasında Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşuyor.

“Doğaya Özen Göster” isimli sergide, bu sosyal sorumluluk projesine Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçerek destek veren 10 ismin fotoğrafları yer alıyor. Bu isimler; Deniz Akkaya, Levent Yüksel, Nefise Karatay, Elif Dağdeviren, Oben Budak, Bedük, Gülşen, Nazlı Tolga, Muazzez İlmiye Çığ ve bu proje için bizzat kamera karşısına geçen Mehmet Turgut.

Alışveriş ve kültürü bir arada ziyaretçilerine sunan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, sanata ve sanatçıya verdiği desteklerin yanında sosyal sorumluluk projeleriyle de ismini duyuruyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri