Doğal yaşam ürünleri Palladium ziyaretçileriyle buluşacak

Palladium Ataşehir, 3 yıldır aralıksız sürdürdüğü “Natural Life” etkinliğini bu ay 9-13 Ocak günleri arasında düzenleyecek. Etkinlikte Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler Palladium misafirleriyle buluşacak

Doğal yaşam ürünleri Palladium ziyaretçileriyle buluşacak

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de bir klasik haline gelen “Palladium Natural Life” etkinliği, 9 Ocak'ta başlayacak. 5 gün sürecek etkinlikte Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergilenecek ve satışa sunulacak.

 

Palladium'un ana koridoruna kurulan stantlarda, ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM misafirine ulaşıyor. Dut unu ve siyez unundan organik kahveye, doğal kozmetik ürünlerinden çikolatalı kurabiyeye, zeytinyağı, reçel, buğday, rüşeymden doğal temizlik ürünleri ve saf sabuna geniş yelpazedeki katkısız doğal ürün gamının yer aldığı Natural Life etkinliği, özellikle sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak.

 

Palladium Natural Life etkinliğinde; A Plus, İmmunflex, Baba Toprağı, Gano Excel, ByViolet, Pera Bahçe, Muhteşem Çikolatalı, Ecowell, Buğday Ruşeymi / AlayBeyi, Hatice Teyze, Bodrum Yadigarı, Soup Factory, Siyezevi, Saklı Orman markaları yer alıyor.