Dockers ürünlerine bayram ayrıcalığı

09 Ekim 2013 Çarşamba

Dockers®, bayram kampanyasıyla khaki pantolonların standart görünümünün ötesine geçen Dockers® Alpha Koleksiyonunu 300 TL’ye 100 TL indirim uygulayarak satışa sunuyor

dockers-urunlerine-bayram-ayricaligi

Dockers, yeni sezonda kimliğini vurgulamak isteyen erkeklere özel üç farklı stilde koleksiyon sunuyor. Koleksiyon, James Franco, Daniel Radcliffe, Tinie Tempah ve hatta 'Asil Asi' Prens Harry'nin de gözdesi halinde.

Dockers® Alpha Koleksiyonu gömlekler, kazaklar ve tişörtler ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda 'Slim' stile ek olarak 'Skinny' ve 'Standart' kesimleriyle iki yeni Dockers® Alpha Khaki pantolon alternatifi de sunuyor.

Bayram kampanyası 11–17 Ekim günleri arasında, seçili Dockers® mağazalarında geçerli.

Koleksiyonda standart düz bir görünüme sahip olan Dockers® Alpha Khaki Standart Kesim, çok dar ya da çok bol olmayan yapısıyla dikkat çekiyor. Dockers® Alpha Khaki Slim Kesimse düz bacak aralığında, bele ve kalçalara rahatlıkla oturan ve bacaklarda daralan bir kesime sahip. Üç stilin içinde en dar kesime sahip olan Dockers® Alpha Khaki Ekstra Skinny Kesimse yenilikçi, yüksek ve keskin estetiği sunuyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri