Dockers indirim sezonunu açtı

Dockers®’ta şimdi tüm ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim uygulanıyor. Dockers® bu indirim ile erkeklere, gardıroplarına birbirinden şık ve rahat parçalarla yepyeni bir dokunuş yapmaları için harika bir fırsat sunuyor.

Dockers indirim sezonunu açtı

Dockers® indirim dönemini açtı. Şimdi Dockers®, tüm ürünlerde uygulanan yüzde 50’ye varan indirim ile erkeklerin gardıroplarını baştan ayağa yenilemelerine ve günün stilini yakalayan parçalara sahip olmalarına fırsat sağlıyor. Tatilde ya da hafta sonunda erkeklerin rahatlıktan ödün vermemesini sağlayan onlarca farklı renk ve desendeki şortlar, yazın bile durulmayan hızlı iş temposunda müthiş rahat hissettirecek birbirinden şık khaki’ler, en tarz gömlekler ve tişörtler şimdi çok daha çekici!

Dockers® bu yıl 30’uncu yaşını kutlarken, her ortama uygun, yüksek performanslı, şık ve tarz parçaları ile erkeklerin favorisi olmayı sürdürüyor. Özellikle sıcak havaların ve nemin doruğa çıktığı bugünlerde, Dockers®’ın inovatif materyaller ve en rahat kesimlerle tasarladığı pantolonlar ve şortlar, erkekler için hafifliğin tanımını yeniden yapıyor.