Dockers erkekleri için düğün sezonu açıldı

09 Temmuz 2013 Salı

Dockers®’ın İlkbahar/Yaz 2103 Koleksiyonu, yaz boyunca sıkça katılacağınız düğünlerde sizi bir adım öne çıkaracak. Düğünlerde, gelin ve damattan sonra, en dikkat çeken kişi olmak, doğru Dockers® ürünlerini tercih etmekle mümkün

dockers-erkekleri-icin-dugun-sezonu-acildi

Dockers® bu sezon tümüyle, giyim zevki ve günlük yaşamımızın bir parçası olarak giyim tarzına yoğunlaştı. Marka, tüm koleksiyonunu da bu yönde oluşturdu. Yazın hiçbir etkinlik, kişinin giyim tarzını bir düğün kadar iyi ortaya çıkaramaz. Damat siz olmasanız da, bütün gözler doğru giyinip giyinmediğinizi görmek için üzerinizdedir. Dahası, seçtiğiniz giyecekler, çerçevelerde ve hatta internet albümlerindeki fotoğraflarda ömür boyu saklanır.

Son yıllarda erkek giyim tarzı yeniden tanımlanıyor ve kalabalıkların arasında öne çıkmak isteyen erkekler tarz kavramını dönüştürüyor. Günümüzün modern erkeği, giyeceklerin ince detaylarına eskisinden daha düşkün… Kıyafet, onun için önemli. Pantolonun vücuda oturuşu, malzeme ve dikiş, kıyafetlerin birbirleriyle uyumu… Bunların hepsi günümüz erkeğinin kıyafetine olan düşkünlüğünün izleri. İşte bu yüzden bu yaz, tarz sahibi olmak isteyen erkekler, doğru olanı almak zorunda.

Dockers® Avrupa PR Müdürü Howard Mutti-Mewse, “Düğünler önemlidir çünkü belirli düzeyde bir resmiyetin talep gördüğü ortamlardır. Hiçbir gelin ve damat, konukların Bermuda şortlarla ve sandaletlerle düğünlerine gelmesini istemez! Spor bir ceket, bir Dockers® Oxford gömleği ve ‘gösterişli’ bir kravatla eskitilmiş renkli bir Alpha Khaki, hem şık hem de sade görünmenizi sağlar. Hiçbir şey bir erkeğe bir yaz düğününde öne çıkmak için bunlar kadar iyi bir fırsat vermez. Ve de sizi fark eden kadınları etkilemek için! Akılda tutulması gereken en önemli unsur ise, kumaş ve uyum... Doğru bir tarza sahipseniz, o zaman aksesuarlarla da istediğiniz uyumu sağlayabilirsiniz” diyor.

Samimi ve mütevazı bir düğüne davetliyseniz, o zaman yepyeni ince kesim bir Dockers® Alpha Khaki’yi tercih edin. Yazın renk her şeydir, bu yüzden giyim tarzınıza bir kıvılcım ekleyin ve kırmızı, çelik mavisi veya sarı renkleri deneyin. Keten de, pantolon ve gömlek için çok iyi bir seçenektir, özellikle de tören açık havada olacaksa.

Davetlere konuk olan erkekler, eskitilmiş gömleklerini kravatlı veya kravatsız olarak deneyerek biraz risk alabilir. Eğer gömlek uygunsa, daha ince bir kravat olabilir, örneğin ‘Slim Jim’! Spor ceketinizin göğüs cebindeki eskitilmiş cep mendili ise, bir sihirbazın sahne elbisesi gibi uzun süre dışarı sarkmamalı.

Unutmayın; göz alıcı görünüşünüze rağmen, bugün gelinle damadın günü! Fakat yine de doğru giyim tercihleriyle, tüm gözleri üzerinizde toplamak çok da zor değil. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri