“Dev kazak” ile dünya rekoru

01 Mart 2013 Cuma

Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İş Adamları Derneği hazırlanan “dev kazak” ile Türkiye bir dünya rekoruna imza attı. Daha önce Peru tarafından alınan rekor kazağın tasarımı 15 gün, üretimi ise 30 gün sürdü. 90 bin metre ip kullanılarak hazırlanan dev kazak 500 kilogram

dev-kazak-ile-dunya-rekoru

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçılar Birlikleri ve İstanbul Hazır Giyim Konfeksiyon İhracatçılar Birliği işbirliğiyle gerçekleşen kazak açılış töreni ve defilesi Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış’ın katılımıyla gerçekleşti. Defile için hazırlanan alana gelen konuklar dondurucu soğuk karşısında zor dakikalar yaşadı, buna rağmen defileyi son dakikasına kadar ayrılmadan izledi.

“Kazak giyelim enerjiden tasarruf edelim” konseptiyle hazırlanan defilenin mankenleri arasında Şenay Akay, Şebnem Schaefer, Ece Gürsel, Fatoş Kabasakal gibi 25 model podyuma çıktı. Gerçekleşen defilede yüzde 100 el örgüsüyle hazırlanan gelinliği Şebnem Schaefer sergilerken, damat olarak zenci manken Carlos Labana eşlik etti.

Deniz Akkaya ve Korhan Abay’ın sunumlarıyla, Banu Noyan’ın koreografisiyle gerçekleşen organizasyonun finali kar yağışıyla renklendi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri