Desa’da yeni yıl coşkusu

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’ıncı yılını kutlayan Desa’nın yeni yıl ürünleri oldukça iddialı bir şekilde satışa sunulmaya başladı. Desa, rugan deri ceketler, kürkler, zımbalı gece ayakkabıları, ışıltılı gece çantaları ve bordo rengin kendini gösterdiği şık gece ayakkabıları ile 2013 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor

Desa’da yeni yıl coşkusu

Lüks giyim markası Desa, özellikle siyah, bordo ve yeşil renklerin hakim olduğu yılbaşı ayakkabı koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Yılbaşı gecesi tüm kıyafetlerle rahatça kombinlenebilecek şık gece ayakkabıları her kadının zarafetini de tamamlıyor. Işıltı trendinin gösterişli ve farklı yönünü ön plana çıkaran Desa çantaları ise tam bir tasarım anlamında farklı bir duruş sergiliyor. Kırmızı, altın sarısı ve hardal renklerinin hâkimiyeti yılbaşı gecesinde de kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Kıyafetleri tamamlayan ve yeni sezona damgasını vuran deri ceketler ise, yeni yılın vazgeçilmez tasarımları arasında bulunuyor. Yakasında zımba detaylı deri ceketler dünya moda trendlerini yakından hissettiriyor. Tasarımlarıyla ve kalitesiyle deri ceketlerde farkını ortaya koyan Desa, 2013 yılını karşılarken yılbaşı gecesine farklı bir tarz ile imza atıyor.

Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını da yakalıyor.