Ders arasında devreye Kayseri Park giriyor

21 Ocak 2015 Çarşamba

Kayseri Park AVM yarıyıl tatili boyunca, Doğa Koleji ana sponsorluğunda düzenlemiş olduğu etkinliklerle çocukları ağırlayacak. Etkinlikler arasında eğlenceli şovlardan eğitici atölyelere çok sayıda seçenek yer alacak

ders-arasinda-devreye-kayseri-park-giriyor

Yarıyıl tatilinde çocuklar için birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyen Kayseri Park  Alışveriş ve Yaşam  Merkezi; minik Kızılderililere, denizcilere, korsanlara ve doktorlara ev sahipliği yapacak. Çocuklar kılıktan kılığa girerken aileler alışverişin keyfini çıkartacak.

Doğa Koleji ana sponsorluğunda, AVM içerisinde düzenlenecek etkinliklerde; geniş bir hayal dünyasına sahip olan çocuklar hayal kahramanlarının kılığına girerken bir yandan da farklı konularla ilgili bilinçlendirilecek. Kızılderili çadırında okçuluk eğitimi alacak olan çocuklar, korsan atölyesinde origami ile tanışacak, denizcilik atölyesinde pusula, can yeleği, dürbün kullanmayı; doktor muayene istasyonunda ise boy/kilo/ateş ölçümü yaptırıp ilk yardım tekniklerini öğrenecek.

Bubble Show Kayseri Park'ta
Dünyaca ünlü gösteri grubu Crazy Bubble Show, heyecan dolu şovlarını güler yüzleri ve enerjik performanslarıyla 31 Ocak ve1 Şubat günlerinde büyülü bir köpük gösterisi ile Kayseri Park ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. Birbirinden farklı şekillerdeki dev sabun köpükleri ile gittiği her ülkede kapalı gişe gösteri yapan grup, Kayseri Park AVM’de her biri 30 dakika olan 3 gösteri yapacak. Bu sihirli gösteri, 31 Ocak-1 Şubat günlerinde, 14.00, 16.00 ve 18.00 saatleri arasında Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileri için sergilenecek.

Çocuklar kendilerini tiyatro ve yaratıcı atölyelerde geliştirecek
Kayseri Park  Alışveriş ve Yaşam  Merkezi’nde sömestre tatili tam anlamıyla karnaval havasında geçecek. Kayseri Park AVM’de gerçekleşecek etkinlikler arasında hem eğitici hem eğlenceli atölyeler, neşeli tiyatro oyunları, keyifli oyunlar yer alıyor. 24 Ocak-8 Şubat günleri arasında 13:00-18:00 saatleri arasında sahnelenecek olan tiyatro oyunları çocuklara masal dünyasının kapılarını açacak. Ayrıca 24-25 Ocak günlerinde Kayserigaz Dolgi çocuk tiyatrosu ile cocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek. Özel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek olan atölyelerde ise çocuklar el becerilerini geliştirecek. Ebru, resim yarışması, boyama ve maske yapım atölyeleri, çocuklara hem el becerilerini geliştirme hem de üreticiliklerini sergileme imkânı sunacak. Sömestre boyunca sürecek tüm etkinliklere katılım ücretsiz olacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri