Deposite’den "Uğurlu Cuma"ya özel kampanyalar

Deposite, belirlenen mağazalarda her ayın ilk cumasında sadece o güne özel yüzde 70’e varan indirimlerle mağaza önünde kurulacak sepetlerde indirimli outlet ürünleri özel fiyatlarla sunuyor

Deposite’den "Uğurlu Cuma"ya özel kampanyalar

Deposite Outlet Merkezi, belirlenen mağazalarda sadece o günlere özel yüzde 70’e varan indirim ve inanılmaz fiyatlarla ziyaretçileriyle buluşmayı bekliyor. Bu ayki “Uğurlu Cuma”sını 1, 2 ve 3 Mart günlerinde gerçekleştirecek olan Deposite, fırsatlarıyla mağaza önlerine kurulacak olan sepetlerde yüzde 70’e varan indirimli outlet ürünleri ziyaretçileriyle buluşturacak.

Uğurlu Cuma ilan edilen günlerde alışveriş merkezine giden ziyaretçiler, o günlere özel ürünleri en uygun fiyata alma fırsatını yakalayacak.

Uğurlu Cuma fırsatları şunlar: Tergan ayakkabılar 39 TL’den başlayan fiyatlarla. Koton Outlet triko 14,99 TL, pantolon 19,99 TL, gömlek 19,99 TL, mont 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla. Kiğılı yüzde 70’e varan indirim ve 3 gömlek 99 TL, Kanz tüm ürünlerde yüzde 50 indirim, seçili ürünlerde yüzde 50+20 indirim. Tekzen 5 kapılı gardrop 559 TL yerine 339 TL. Mavi Jeans 10 TL’den başlayan fiyatlarla. Fabrika Network tüm ürünlerde yüzde 60 indirim.