Denizli’nin 2’nci Tavuk Dünyası kapılarını açtı

Tavuk Dünyası ödüllü ve özel lezzetlerden oluşan zengin menüsünü, şimdi de Denizli’deki ikinci şube yatırımı olan Teras Park AVM’deki restoranında lezzet severlere sunuyor

Denizli’nin 2’nci Tavuk Dünyası kapılarını açtı

Tavuk Dünyası, Türkiye’nin farklı şehirlerindeki yeni şube yatırımlarına yılın ikinci yarısında da devam ediyor. 

 

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, Denizli’deki yeni şube yatırımını Denizli’nin en büyük alışveriş merkezi olan Teras Park’ta açtığı restoranıyla yaptı.

 

Denizli’de Forum AVM’deki restoranıyla birlikte Teras Park’ta hizmete giren yeni şubesiyle birlikte Tavuk Dünyası, Denizli’deki şube sayısını da 2’ye çıkarmış oldu.   

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, 2019 yılının başından bu yana yeni şube yatırımlarına aralıksız şekilde devam ettiklerini belirterek şu açıklamaları yaptı: “Denizli’deki ilk şubemizi 2016 yılında Forum AVM’de açmış ve lezzetlerimizi Denizli’deki konuklarımızın beğenisine sunmuştuk. Şehirdeki konuklarımızın dikkatini çeken zengin menümüz ile restoran konseptimize ek olarak, bu bölgedeki yatırımcılarımızdan gelen talepleri de dikkate alarak Denizli’deki ikinci şube yatırımımızı şehrin en çok ziyaretçi ağırlayan AVM’lerinden Teras Park’ta gerçekleştirdik. Denizli de dâhil olmak üzere Ege Bölgesi’ndeki yatırımlarımıza önümüzdeki dönemlerde de devam edecek; daha çok konuğumuzu ağırlamak üzere de yatırımcılarımızla olan yakın çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

Tavuk Dünyası hizmete giren bu yeni restoranıyla birlikte Türkiye’deki restoranlarının sayısını ise 192’ye taşımış oldu.