Deichmann, 70’inci mağazasıyla Bodrum’da

25 Haziran 2012 Pazartesi

Deichmann, 28 Haziran Perşembe günü Bodrum Midtown Mağazası’nın kapılarını moda ve ayakkabı tutkunları için aralıyor. Deichmann’ın Midtown mağazası, 405 metrekare alanda hayata geçirildi

deichmann-70inci-magazasiyla-bodrumda

Avrupa’nın lider ayakkabı markası olarak nitelendirilen Deichmann, hız kesmeden Türkiye serüvenine devam ediyor. Bodrum’da açacağı ilk mağazasıyla Türkiye’deki 70’inci satış noktasına ulaşan marka, moda tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Deichmann kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan ayakkabı koleksiyonlarının yanı sıra aksesuar gamıyla da dikkat çekiyor. Ürünlerini sergileme ve saklama yöntemiyle ilgi çeken marka, perakende sektöründe özgün duruşunu korumaya devam ediyor. Şık ayakkabı modelleri, uygun fiyat aralığı ve geniş ürün yelpazesiyle çeşitliliği sunan Deichmann, ayakkabı sevenleri yeni mağazasına davet ediyor.

Deichmann, 405 metrekare alanda hayata geçirdiği Bodrum Midtown mağazasıyla ziyaretçilerine sabah 10.00 akşam 22.00 saatleri arasında hizmet verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri