Defacto’ya yeni isim

19 Haziran 2013 Çarşamba

DeFacto Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyeliği görevine Mustafa Yurtoğlu getirildi

defactoya-yeni-isim

1971 yılında Ankara’da doğan Mustafa Yurtoğlu, liseyi Ankara Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Newport Üniversitesi bilgisayar mühendisliği ve işletme alanlarında ihtisas yaptı. Çalışma hayatına 1994 yılında başlayan Yurtoğlu, 2003 yılına kadar perakende sektörü ve çeşitli Sivil toplum kurlulşlarında görev aldı. 2004 - 2010 yılları arasında Metro Group bünyesindeki Real,- Hipermarketler zinciri A.Ş’de sırasıyla finans proje müdürü, organizasyon müdürü,Süreç Yönetimi, BT ve organizasyon müdürü olarak çalışan Yurtoğlu, 2010-2013 yılları arası Real,- Group Holding Almanya’da önce program müdürü, sonra insan kaynakları, bilgi teknolojileri ve finans süreçlerinde altı ülkeden sorumlu olarak görev yaptı.

DeFacto Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi görevine getirilen Yurtoğlu, DeFacto’nun gelecek dönem stratejilerinin belirlenmesi, performans ve kalite ölçütlerini geliştirilmesi, misyon ve genel hedeflerinin belirlenmesinden sorumlu olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri