DeFacto yeni reklam yüzü için iki ünlü isimle anlaştı!

10 Mart 2017 Cuma

Yeni sezon tanıtımı için reklam filmi çekimlerine başlayan DeFacto, iki sürpriz isimle işbirliği yaptı. DeFacto reklam filminde bir araya gelen Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli markanın tanıtım yüzü oldu

defacto-yeni-reklam-yuzu-icin-iki-unlu-isimle-anlasti

Reklam yüzleri ile çok konuşturan DeFacto, koleksiyonlarının tanıtımı için yeni bir işbirliğine imza attı. Genç neslin başarılı oyuncuları Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel, DeFacto'nun marka yüzleri oldu. İki oyuncu ile özel anlaşma yapan şirket, yıl boyunca sürprizlerine devam edecek.

 

DeFacto’nun koleksiyonlarının tanıtımı için birlikte ilk kez kamera karşısına geçen Erçel ve İynemli ikilisinin, reklam filmi çekimleri boyunca son derece uyumlu performansları dikkat çekti.

 

Genç kızların sevgilisi İynemli sette sıcakkanlı ve eğlenceli halleri ile herkesi kendine hayran bıraktı. Çekimlerde güzelliği ile göz kamaştıran Erçel de, sette çok eğlenerek çalıştıklarını ve sürprizlerinin devam edeceğini söyledi.

 

DeFacto’nun yeni koleksiyonunun tanıtımı için Erçel ve İynemli ile çekilen ilk reklam filmi önümüzdeki günlerde ekranlarda yer alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri