DeFacto Kazakistan’da büyüdü

25 Kasım 2013 Pazartesi

DeFacto, Çimkent ve Almati Mega Alışveriş Merkezi'nde aynı gün içinde iki mağaza açtı

defacto-kazakistanda-buyudu

De Facto, yurtdışında mağaza açmaya devam ediyor. DeFacto, Kazakistan'ın iki farklı şehrinde, aynı gün içinde iki mağaza birden açarak yurtdışında 11, Kazakistan'da 6 mağazaya ulaştı.

DeFacto, odak noktası olan Balkanlar, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu'da hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyor. 2012 yılında Kazakistan'da ilk mağazasını açan DeFacto, Çimkent ve Almati Mega Alışveriş Merkezi'nde aynı gün içinde iki mağaza daha açarak Kazakistan'daki yatırımını sürdürüyor.

'Akdeniz Rahatlığı' mottosu ile perakende tekstil sektöründe yerini alan DeFacto, dünya markası olma vizyonu yolunda hızla ilerliyor. Kazakistan'ın en büyük şehirlerinden ikisine yatırım yapan ve ilerleyen dönemde yatırımlarını sürdürecek olan DeFacto, 6'sı Kazakistan'da olmak üzere yurt dışında 11 mağazaya ulaştı.

Her sezon yeni koleksiyonları ile moda tutkunlarının beğenisini toplayan DeFacto, rahatlık ve şıklığı bir arada tüm dünyaya ulaştırmayı hedefliyor. Kurulduğu 2003 yılından bu yana rahatlığından ödün vermeden, her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek ve daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

Kaynak: Dünya


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri