DCC Gayrimenkul yeni şirketini tanıtmaya hazırlanıyor

DCC Gayrimenkul yeni şirketini tanıtmaya hazırlanıyor

2017 yılında gayrimenkul sektörüne girerek kurumsal firmalara yatırım, kiralama ve marka danışmanlığı hizmeti veren Dcc Gayrimenkul, Dcc Event marka adıyla yola çıktığı organizasyon ve dijital medya şirketini tanıtmaya hazırlanıyor.

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte globalleşmek ve markalaşmak için dijital medya odak noktası haline gelmektedir. Bugün sosyal medya platformlarında ürününü, hizmetini ve kurumsal yapısını anlatamayan şirketler maalesef sınıfta kalmaktadır. Değişen medya algısı, hizmet ve ürün sağlayan küçük ölçekli işletmeleri bile internet ortamında varlık göstermeye zorlamaktadır.

Dcc Event’e göre; dijital medya yönetiminde önemli olan doğru şekilde planlama yapabilen, hızlı karar alabilen, dijital dünyada kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren sorumluluk duygusu üst seviyede bir ekip ile çalışmak!

Dcc Event de bu doğrultuda yola çıkarak; kurumsal kimlik ve imaj çalışmaları, logo ve web site tasarımı, sosyal medya yönetimi, kreatif içerik üretimi ve tüm dijital pazarlama hizmetlerini vermeye hazırlanıyor.