Darty, Bodrum’da mağaza açıyor

Darty, Türkiye’deki 28’inci mağazasını 28 Haziran saat 10.00’da Bodrum Midtown AVM’de açıyor. Her yıl beş mağaza açma hedefiyle yola çıkan Darty, bu yılki 4’üncü mağazasını faaliyete geçiriyor. Bodrum ile birlikte İstanbul dışındaki 14’üncü mağazasını faaliyete geçirmeye hazırlanan Darty, böylece mağazalarının bulunduğu şehir sayısını da 10’a yükseltmiş oluyor

Darty, Bodrum’da mağaza açıyor

Bodrum mağazasının açılışına özel olarak cazip kampanyalar düzenleyecek olan Darty, hizmet konusundaki başarısıyla da ön plana çıkıyor. Darty’den alınan ürün arızalanırsa yetkili serviste kaldığı süre boyunca ürünün ana fonksiyonlarını yerine getirecek bir yedek ürün geçici olarak müşterinin kullanımına sunuluyor. Ancak bu hizmet dahilinde hijyenik ürünler, kişisel bakım ürünleri ve sarf malzemelerine geçici olarak ürün verilemiyor.

Ürünlerin arıza takibini yapan Darty, mağazaya getirilen ürünleri ilgili yetkili servislere sevk ediyor. Arıza giderildikten sonra ürünü mağazaya geri getiren Darty, tüketiciye haber veriyor. Eğer taşınamayan ürün varsa eve yetkili servis yolluyor. Marka fark etmeksizin mağaza stoğundan satış yapıldığında randevulu teslimat ve montaj hizmeti sunan Darty, alınan ürünün teslimat ve montajını istenilen tarih ve saatte gerçekleştirebiliyor.