Dardenia Buyaka AVM’deki 5’inci yılını kutladı

Denizin lezzeti Dardenia, 5 yılda yarım milyon kişiyi ağırladığı Buyaka AVM şubesinin kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı. Şubenin kuruluş yıldönümünde Buyaka AVM ziyaretçilerine ücretsiz balık ekmek dağıtıldı

Geleneksel balık ekmek lezzetini modern ve yenilikçi bir yorumla sunan Dardenia’nın İstanbul Buyaka AVM şubesi 5’inci yılını kutluyor. Deniz ürünlerini fast-food kategorisinde sunarak Türkiye’de farklı bir girişimin öncülüğünü yapan Dardenia, 2011 yılından bu yana İstanbul’da 11 şubesiyle hizmet veriyor.

Buyaka AVM şubesinin 5’inci kuruluş yıldönümünde Dardenia şubesini ziyaret eden her 10’uncu kişiye ücretsiz balık ekmek dağıtıldı.

 

Dardenia Buyaka AVM şubesinin 5. kuruluş yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Dardenia Pazarlama Müdürü Özgün Yalın: “Dardenia olarak müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. 5’inci yılını kutladığımız Buyaka AVM şubemizde, bugüne kadar 500 bini aşkın kişiyi ağırlayarak kaliteli, hijyen ve lezzetli ürünlerimizi ulaşılabilir bir fiyatla sunmaya özen gösterdik. Bu bağlamda; müşterilerimizin yoğun ilgisinden dolayı çok mutluyuz. Artık Türkiye’de tüketim alışkanlıkları değişiyor. Şehrin çeşitli cadde ve sokaklarının yanı sıra alışveriş merkezlerindeki restoranlar büyük talep görüyor. Hedefimiz; gelecek dönemde yeni şube açılışları ile balık ekmek lezzetini daha geniş kitleler ile paylaşmak.” diye konuştu.