Danone yönetiminde çifte değişim yaşandı

16 Şubat 2017 Perşembe

Danone Su Genel Müdürlüğü görevine Gamze Çuhadaroğlu atanırken, Dr. Yalım Üner de Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Genel Müdürlüğü görevine getirildi

danone-yonetiminde-cifte-degisim-yasandi

Danone yönetiminde iki önemli değişiklik yaşandı. Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu, Danone Su Genel Müdürü olarak atanırken Danone Türkiye Genel Sekreteri Dr. Yalım Üner, 1 Şubat itibariyle Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Genel Müdürü olarak göreve başladı.

 

1 Şubat 2017 itibariyle bünyesinde Hayat Su ve Akmina markalarını bulunduran Danone Su’nun yönetimini devralan Çuhadaroğlu, Danone Türkiye Entegrasyonu Genel Müdürü olarak görev yapmaya da devam edecek.

 

Gamze Çuhadaroğlu kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Çuhadaroğlu, iş hayatına 1994 yılında başladı ve Pazarlama Direktörlüğü’ne uzanan kariyerine uluslararası şirketlerde devam etti. 2004 yılında Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Pazarlama Direktörlüğü görevi ile Danone ailesine katılan Çuhadaroğlu, 2008 yılında Genel Müdür olarak atanmış, bu dönemde, İran, Irak ve Afganistan Bölge Genel Müdürlüğünü de yürütmüştür. 2015 yılında mevcut görevinin yanı sıra Danone Türkiye Entegrasyonu Genel Müdürlüğüne getirilen Çuhadaroğlu, bu sorumluluğuna yeni dönemde de devam edecek. 

Dr. Yalım Üner kimdir?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Üner, kariyerine 1986 yılında hekim olarak başladı. 1989 yılında Milupa Karadeniz Bölge Müdürlüğü görevini üstlenerek kariyerine yeni bir yön veren Üner, Nutricia ailesine 1995 yılında Medikal Danışman olarak katıldı. Üner, 2002 yılından itibaren Anne Bebek Beslenmesi Medikal Direktörlüğü, 2007 yılından itibaren de Kamu İlişkileri görevlerini üstlendi. 2009 yılında Orta Avrupa ve Yakın Doğu Bölgesi Ar-Ge Direktörlüğüne atanan Üner, 2010-2016 yılları arasında Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Medikal ve Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevlerini yürüttü. Üner, 2016 yılından bu yana Danone Türkiye Genel Sekreteri olarak görev yapıyordu.


 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri