Danone Türkiye ‘de önemli bir atama gerçekleşti

30 Eylül 2019 Pazartesi

Danone Türkiye Sütlü Ürünler Genel Müdürlüğü’ne Hisham Ezz El-Arab atandı

danone-turkiye-‘de-onemli-bir-atama-gerceklesti

Yaklaşık 15 yıldır Danone bünyesinde birçok farklı ülke ve iş biriminde görev yapan Hisham Ezz El-Arab,Danone Türkiye Sütlü Ürünler Genel Müdürü olarakatandı.Hisham Ezz El-Arab2015 yılından bu yana Danone Su Filipinler’de Ülke Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

 

1995 yılında lisans eğitimini tamamlayan Hisham Ezz El-Arab profesyonel iş hayatına çokuluslu bir firmanın pazarlama departmanında adım attı. 2004 yılında Danone ailesine Fransa Sütlü Ürünler Pazarlama Müdürü olarak katılan Ezz El-Arab, ardından Mısır Sütlü Ürünler Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü.

 

2010-2013 yılları arasında Danone Türkiye Sütlü ÜrünlerPazarlama Direktörlüğü görevini üstlenen Ezz El-Arab, 2013 yılında Mısır ve Kuzey Doğu Afrika Bölgelerinde Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Bölge Başkanı olarak atandı. Hisham Ezz El-Arab ayrıca Fransa Hükümeti Dış Ticaret Danışmanı unvanını taşımaktadır.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri