Damat Tween yeniden Adana’da

17 Nisan 2017 Pazartesi

Adana M1 AVM’de yepyeni konsepti ile yeniden açılan Damat Tween mağazası müşterileri ile buluşmaya hazır

damat-tween-yeniden-adanada

Damat İlkbahar Yaz 2017 koleksiyonu, Damat’ın orijinal vizyonunu korurken yaratıcılığa yeni bir kapı açıyor. Koleksiyon, kusursuz terziliği, inovatif nano-teknoloji ve klasik desenler ile birleştirerek gömleklerde heyecan verici kontrastlar yaratıyor. Bu sezon takım elbiseler daha da şıklaşırken, Ceremony serisine getirilen maskülen yorum sizi modern bir tavra sokacak. Her şey, bir erkeğin olmak istediği gibi görünmesi ile alakalı.

 

Bu sezon inovasyonun sınırlarını zorlayın

Yeni Damat Travel Serisi gömlekler ile seyahat kombininizi tamamlayın! Çok özel teknikler ile üretilen kumaşlardan dikilen Damat Travel Serisi takım elbiseler ve gömlekler ile bu yaz inovasyonun sınırlarını zorlayın. Kırışmama özelliği sayesinde her yere rahatça taşınabilen ve uzun saatler boyunca giyilebilen, yoğun seyahat trafiğinize ayak uyduran bu takım elbiseler, toza, kire, suya ve lekelere karşı koruma sağlayan özel kumaşı ile bu sezon hem iş hem de tatil seyahatlerinde şıklığı elden bırakmayanların tercihi olacak.

 

Örme gömlekler konfor sağlıyor

Triko kumaşından üretilen hafif ve ekstra konforlu örme gömlekler bu yaz en vazgeçilmez tercihiniz olacak. Sıcak yaz günlerinde hem formal hem casual kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak bu gömlekler doğal elastik kumaşı ile size şıklığın yanı sıra rahatlık da sağlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri