Damat-Tween KKTC'de flagship mağaza açtı

Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile dünya moda perakendesindeki büyümesini ışık hızıyla sürdüren Orka Holding, aralık ayında mağaza açtığı ülkelere KKTC’yi de ekledi. Holding, başkent Lefkoşa’daki Damat-Tween Flagship ile KKTC’deki 3’üncü ve en büyük mağazasını açtı. Başkentin en popüler caddesi Dereboyu’nda yer alan Damat- Tween Flagship, aynı zamanda ülkenin de en güzel mağazası olarak niteleniyor

Damat-Tween KKTC'de flagship mağaza açtı

Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile dünya moda perakendesinde söz sahibi olan Orka Holding, yurt dışındaki mağazalar zincirine bir yenisini ekledi. Global yolculuğunu ışık hızıyla sürdüren Orka Holding, bu ay içinde mağaza açtığı İtalya’nın Sassari, Almanya’nın Mannheim, Rusya’nın St.Petersburg, Ermenistan’ın Erivan, Suudi Arabistan’ın Dammam, Irak’ın Bağdat ve Belçika’nın Gent şehirlerinin ardından, kardeş ülke Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa’da da Damat-Tween Flagship mağazasını hizmete soktu.  

 

Holding’in Girne ve Mağusa’nın ardından açtığı 3’üncü ve 650 metrekarelik alanıyla en büyük mağazası olma özelliği taşıyan Damat-Tween Flagship, aynı zamanda KKTC'nin de en güzel mağazası olarak niteleniyor.  Damat-Tween Flagship mağazasının açılışına, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Orka Holding Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Osman Arar katıldı.

 

“KKTC’de markalarımıza ilgi çok büyük”

 Açılışta konuşan Süleyman Orakçıoğlu: “Bölgesinin turizm ve eğitim alanında en önemli merkezlerinden olan KKTC, göz ardı edilemeyecek bir pazar potansiyeline sahip. Gerek buradaki halkın gerekse turistlerin markalarımıza gösterdiği yoğun ilgi, bizi flagship mağazamızı açmaya teşvik etti. KKTC’nin geleceğine inancımız tam.” dedi.

 

Orakçıoğlu, 2019 yılında da ana hedef pazarlarının İtalya’da büyümek olduğunu belirterek şunları söyledi: “Çok yakında İtalya’da Roma ve Floransa ile birlikte satış noktalarımızı 30’a çıkaracağız. Bizim için gün, Avustralya’nın başkenti Sidney’de başlayıp, Güney Amerika’da bitiyor. Üzerinde güneş batmayan bir marka olarak; 2019 yılında mevcut pazarlarımıza ek olarak Çin, Amerika, Kanada ve Hindistan’ı da hedef pazar olarak seçtik.” diye konuştu.