CP Market ziyaretçilerine bisiklet kazandırdı

Mağaza ağını geliştirerek CP lezzetini Türkiye’yle buluşturan CP Şef ve CP Marketlerdeki kampanyada şanslı tüketiciler, Salcano bisiklet kazandı

CP Market ziyaretçilerine bisiklet kazandırdı

CP, yaz tatilinde çocuklara karne hediyesi verdi. CP, “CP Marketlere Gel Kazan!” kampanyası kapsamında 100 Salcano Bisiklet hediyesiyle çocukların yüzünü güldürdü.

CP Şef ve CP Marketlerde düzenlenen “CP Marketlere Gel Kazan!” kampanyası Tüm Türkiye’de büyük ilgi gördü. Kazananlar yapılan çekilişle belirlendi.

 

Bisikleti torununa hediye etti
Kampanya kapsamında, İstanbul talihlilerinden CP Şef Market Mecidiyeköy’ün sadık müşterisi Mükafat Toprakiş, kazandığı bisikleti CP Perakende İş Kolu Başkan Yardımcısı Cem Diler’in elinden aldı. Perakende Pazarlama Müdürü Mine Kaya ve Marmara Bölge Satış Ekibi’nin de bulunduğu törende Mükafat Toprakiş bisikleti torununa karne hediyesi olarak verdiğini söyledi.

Bir anne olarak kararının CP olduğunu belirten Mükafat Toprakiş, 6 yıldır tüm mutfak alışverişini CP Şef Market Mecidiyeköy’den yaptığını söyledi. Oğlu Olcay Toprakiş ise “Biz 6 yıldır Mecidiyeköy’e geliriz. Annem başka yerden almaz. CP’nin lezzeti başka der. Mağaza personelinin güler yüzü ve hizmet kalitesi için CP Market’ten alışveriş yapar.” dedi.  Mükafat Hanım’ın favorisi ise CP Köfte Çeşitleri: Osmanlı Köfte, Misket Köfte, Kadınbudu Köfte ve İnegöl Köfte.

 

Tüm tüketiciler kazandı
“CP Marketlere Gel Kazan!” kampanyasına katılan tüm tüketiciler hediyeler kazandı. CP Şef ve CP Marketlerde yapılan her 20 TL’lik alışverişe 1 kazı kazan kart ile bisiklet çekilişine katılma hakkı verilen kampanya kapsamında her 20 TL’lik alışverişe ye sürpriz bir ürün hediye edildi. Katılımcılar, CP’nin lezzet ve kalitede iddialı olduğu şarküteri grubu ürünlerinden CP Piliç Salam ve CP Piliç Sucuk ürünlerini de deneme fırsatı buldu.

 

2016 yılında 100 mağazaya ulaşılacak
CP lezzetini tüm tüketicilere ulaştırmak için perakende ağını güçlendiren CP, Türkiye genelinde 400’e yakın noktada, 40’dan fazla ilde tüketiciye iyi hizmet ve güvenilir ürünler sunmaya devam ediyor. CP Şef Market, tüketiciye CP’nin üretimini yaptığı günlük taze tavuk eti, ileri işlenmiş ürünler ve yumurta sunmanın yanı sıra güvenilir markaları tüketicileriyle buluşturuyor. 2015 ilk yarısında 50’ye ulaşan CP ŞEF Market’lerin sayısının 2016 yılında 100’e ulaşması hedefleniyor.