Çorlu Kitap Fuarı Orion'da başladı

22 Aralık 2015 Salı

Sevilen yazarların katılımıyla gerçekleşen 6. Çorlu Kitap Fuarı, Cuma günü Orion’da başladı

corlu-kitap-fuari-orionda-basladi

Yoğun bir katılımla açılışı yapılan fuarın ilk günü Sunay Akın Orion'a konuk oldu ve sevenleri için kitaplarını imzaladı.

Cumartesi günü de Tayfun Talipoğlu ve Serhad Raşa unutulmaz bir söyleşiye imza attı. Söylediği şarkılar ve türkülerle Serhad Raşa muhteşem bir performans sergilerken Tayfun Talipoğlu da keyifli anıları ve duygusal şiirleriyle izleyenleri büyüledi.

Aynı saatlerde kitaplarını imzalayan Cezmi Ersöz de sevenlerinin isteği üzerine kısa bir söyleşi gerçekleştirdi. Serhad Raşa'nın müzikleri eşliğinde şiir de okuyan Cezmi Ersöz, dinleyicilerinden büyük alkış aldı. Pazar günü konuk olan Aydın Boysan ve Murat Güloğlu da büyük bir hayran kitlesi tarafından takip edildi. Sevenleriyle bol bol fotoğraf çektiren sempatik haberci Güloğlu, Çorluspor atkısıyla çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak Çorluspor'a destek mesajı verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri