Columbia ile Babalar Günü’nde en güzel hediye macera

Columbia ile Babalar Günü’nde en güzel hediye macera

Doğanın keşfedilmemiş derinliklerinde keyifli anlarınıza eşlik eden Columbia, üstün teknolojili ürünleri ile macerasever babalar için en güzel hediyeleri sunuyor!

Maceraseverlerin vazgeçilmez markası Columbia, Babalar Günü’nde açık hava etkinliklerinizi keyifli hale getirmeyi amaçlayan ürünleri ile üstün konfor sağlıyor. İster sahil kenarında, ister bir ormanın derinliklerinde, Columbia üstün teknolojili ürünleri ile dışarıda olmanın keyfini güvenle çıkarmanızı sağlıyor. Güneş en tepedeyken bile güneşin zararlı ışınlarından koruyan, en bunaltıcı havalarda yaptığınız aktivitelerinize serin rüzgarlar ekleyen Columbia, her maceranızda konforlu bir gün geçirmeniz için size eşlik ediyor.

İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ürünlerinde 1 üründe %15, 2 ürün ve üzeri alışverişlerinde %25 indirim başladı! Kullanım deneyimini daha keyifli hale getiren teknolojilerin ve şık tasarımın buluştuğu indirimli hediye seçenekleri Columbia’da sizi bekliyor!

Devrim yaratan teknolojileri ile stil sahibi tasarımları birleştiren Columbia, hayatın her alanında outdoor tutkunlarını güvenle koruyor.

Columbia ürünlerine www.columbia.com.tr adresinden ve Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.