Çocukların tuvalet eğitimi için yeni ürünler selpak’tan

30 Ekim 2019 Çarşamba

Türkiye’nin yenilikçi markası Selpak, yeni ürünü Islak Tuvalet Kağıdı ile pratik bir hijyen sunuyor. Yetişkinlere ve çocuklara özel ayrı ambalajlarda hazırlanan Islak Tuvalet Kağıdı, pamuksu yumuşaklığı ve hijyeni ihtiyaç duyulan her yerde taşınabilir hale getiriyor.

cocuklarin-tuvalet-egitimi-icin-yeni-urunler-selpaktan

Türkiye’de ilklerin markası Selpak, pamuksu yumuşaklığı, hijyeni ve pratik kullanımı yeni Islak Tuvalet Kağıdı’nda bir araya getiriyor. 2011 yılından bu yana “Tuvalete Merhaba” projesi ile ailelerin tuvalet eğitimi konusunda bilinçlenmesini sağlayan Selpak, çocukları da unutmuyor.

 

Çocuklara özel “Tuvalete Merhaba” adıyla sunulan yeni Selpak Islak Tuvalet Kağıdı, tuvalet eğitimini çocuklar için hem daha keyifli hem de daha kolay hale getiriyor. Kolay taşınabilir boyutuyla ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilen Islak Tuvalet Kağıdı, klozete atılabilme özelliği ile de fark yaratıyor.

 

Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ambalajlarda

 

Çocuklar ve yetişkinler için ayrı ambalajlarda kullanıcıların beğenisine sunulan Selpak Islak Tuvalet Kağıdı, cilde uyumlu pH değeriyle etkili temizlik sağlarken cildi kurutmuyor.  Dermatolojik olarak test edilen Selpak Ailesinin yeni üyeleri, dayanıklılığı ile de kaliteden taviz vermeden ekstra hijyen ve temizlik vaat ediyor.

 

 

 

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri