Çocukların kahramanı ‘Aslan’ İstMarina AVM’ye geliyor

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarina AVM bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikleri çocuklarla buluşturuyor

Çocukların kahramanı ‘Aslan’ İstMarina AVM’ye geliyor

TRT Çocuk kanalının en sevilen çizgi dizi kahramanı Aslan ve arkadaşları eğlenceli maceralarını sergilemek için İstMarina AVM’ye geliyor. 05 – 06 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar şarkı, oyun ve sürprizlerle dolu aktivitelerle eğlenceye doymaya hazırlanıyor.  Merak ettiği konular için yeni araçlar hayal etmeden duramayan Aslan, arkadaşları ile deneyeceği ilginç icatlarıyla kendilerini izlemeye gelen çocukları hayal dolu bir dünyaya götürecek. İstMarina AVM’de kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini sergileyecek olan ünlü çizgi kahramanları, şovlarının ardından çocuklarla sohbet ederek sürpriz etkinlikler de gerçekleştirecek. Unutulmaz bir hafta sonu yaşamaya hazırlanan çocuklar, gösteri sonunda sevdikleri çizgi kahramanları ile tanışarak fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak.

 

14.00 – 16.00 – 18.00 seansları arasında gerçekleşecek heyecan dolu etkinlik tüm çocuklar ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.