Perakende PageSkin

Çocukların hayalleri adL tasarımlarında hayat buldu

Eğitime her zaman önem veren adL ve “Okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle 20 yıldır okumak isteyen ancak maddi yetersizlikten dolayı okuyamayan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi, manevi destek veren Toçev, çocuklarımızın eğitimi için bir araya geldi

Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışmalarına devam eden Toçev ve adL geleceğimiz çocuklarımızın eğitim ve gelişimlerini arttırmak amacıyla adL genel merkezinde buluştu. Toçev çocuklarını ağırlayan adL ekibi onların hayallerini çizdiği kağıtlara şal tasarımlarıyla can verdi. Şallar yardımseverler için adL mağazalarındaki yerini aldı.

 

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık: ‘‘Toçev’le daha öncede birçok projede beraber yol aldık. Ancak bu projenin bizde özel bir yeri var. Toçev’in okuttuğu çocuklarla buluşmak, çizdiği resimlere onların dünyasıyla bakmak ve birlikte zaman geçirmek çok keyifliydi. Daha fazla çocuğa okuma imkanı sunmak adına başladığımız bu yolculukta onların ve bizim hayallerimiz buluştu.’’ dedi.

 

adL’den alınan her şal ile eğitime bağışta bulunduğunuz gibi bir çocuğunda hayallerine kavuşmasında destek olabilirsiniz.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin