Çocukların doğum günü Kale Outlet Center’da kutlanıyor

İstanbul’un köklü alışveriş merkezlerinden Kale Outlet Center, çocuklara özel doğum günleri düzenliyor. Her Cumartesi günü doğum günü olan çocuklar hem yaşlarını kutluyor, hem de birbirinden güzel etkinliklerle keyifli dakikalar geçiriyor

Çocukların doğum günü Kale Outlet Center’da kutlanıyor

KDM AVM Danışmanlık Merkezi tarafından yönetilen Kale Outlet Center,  geleneksel olarak her Cumartesi çocuklar için unutulmaz doğum günü kutlamaları yapıyor. Her hafta çocukların doğum günü için şirin pastalar hazırlayıp, çocuklara  yönelik eğlenceli aktiviteler düzenliyor.

Uygun fiyatların yanı sıra, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Kale Outlet Center, çocukları eğlendirirken, sürpriz hediyelerle de sevindiriyor. Aileleri ile birlikte alışveriş merkezine gelen çocuklar, pastalarını üfledikten sonra sahnedeki gösteriler ile  eğleniyor. Çocuklar şarkılara eşlik edip, eğlenceli oyunlarla keyifli bir gün geçiriyor.

2 bine yakın çocuk doğum günü kutladı
Kale Outlet Center’da, çocuklara unutulmaz bir doğum günü hediyesi de veriyor.  Kutlamada doğum günü çocuğuna minik bir kırmızı plaket ve oyuncak hediye ediliyor.

Kale Outlet Center, bugüne kadar bin 895 çocuğa birbirinden eğlenceli doğum günü etkinlikleri  düzenledi.