Çocuklara özel satranç eğitimi Van AVM'de

Çocuklara özel satranç eğitimi Van AVM'de

Kentin buluşma noktası Van AVM’nin, 2019-2020 Eğitim yılı sömestir tatilinde çocuklara sürprizleri devam ediyor. Van AVM, 27 – 31 Ocak tarihleri arasında gerçekleştireceği satranç eğitimi ile çocukların zekalarını daha etkili bir şekilde kullanmalarına ve becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak.

 

Çocukların güvenli bir ortamda eğlenceli vakit geçirmesine imkân tanıyan, kentin buluşma noktası Van AVM’nin sömestir tatilinde sürprizleri devam ediyor. Van AVM, Türkiye Satranç Federasyonu Van İl Temsilciliği eğitmenleri iş birliği ile satranç eğitimi verecek. Çocukların zekalarını daha etkili bir şekilde kullanmalarına ve becerilerinin gelişmesine katkıda bulunan satranç eğitimi 27 – 31 Ocak tarihlerinde hafta içi her gün 13:00 – 15:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Eğitime katılmak isteyen çocuklar 26 Ocak Pazar gününe kadar Van AVM Danışma Noktası'na başvuru yapabilecek.

7 – 12 yaş arası çocukların ücretsiz katılabileceği satranç eğitiminin sonunda çocuklara başarı sertifikası dağıtılacak. Van AVM, sertifikanın yanı sıra çocuklara sürpriz hediyeler de verecek.