Çocuklar ve gençler için eğlence M1 Adana AVM’de devam ediyor

M1 Adana AVM’de Eylül ayında başlayan ve 16 Ekim’e kadar sürecek olan Açıkhava Sineması etkinlikleri Kahkaha dolu, eğlenceli ,birbirinden keyifli filmlerle her hafta Cuma-cumartesi akşamları saat :20:00’ de Adanalılar ile buluşuyor.

Çocuklar ve gençler için eğlence M1 Adana AVM’de devam ediyor

  Adana'nın en büyük ve en başarılı Alışveriş Merkezi M1 Adana AVM, Ekim ayı boyunca sürecek olan birçok organizasyon ve etkinlikleri ile Adana ve bölgenin sosyal yaşamına renk katmaya devam ediyor.

Bu çerçevede bu yıl da “ YILDIZLARIN ALTINDA SİNEMA KEYFİ “ adı altında gerçekleştirilen Açık Hava Sineması etkinliklerinde her hafta Cuma-Cumartesi günleri Türk Sinemasının seçkin filmleri gösterime sunuluyor. Yıldızlar altında sinema keyfi ;17 Eylül Cuma günü başladı. Ekim ayı ortalarına kadar sürecek olan gösterimlerde : 01 Ekim Cuma günü ; “KOCAN KADAR KONUŞ” 02 Ekim Cumartesi günü ; “KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ” , 08 Ekim Cuma günü ;  “CİCİ BABAM ” , 09 Ekim Cumartesi  günü ; “KOLONYA CUMHURİYETİ” , 15 Ekim Cuma günü ;  “DÜĞÜM SALONU ” , 16 Ekim Cumartesi  günü ; “EYVAH EYVAH 3” gibi Türk Sineması’nın birbirinden nitelikli ve keyifli  filmleri yer alacak.

Ekim ayı boyunca her hafta sonu Çocuk Atölyeleri

M1 Adana, düzenlediği atölye çalışmaları ile minik konuklarının hayal dünyalarının sınırlarını zorlamalarına olanak tanıyor. Ekim ayında da çocuklar ,Çocuk Atölyesi'nde kendi oyuncaklarını tasarlayacak. Minikler Atölyelerde uzman eğitmenler eşliğinde eğlenceli saatler geçirirken, aileleri de M1 Adana’da kaliteli ve keyifli alışverişin tadını çıkaracak. Her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 - 19:00 saatleri arasında gerçekleştirilen atölye çalışmalarından, M1 Adana'nın mobil uygulamasını telefonuna indiren tüm ailelerin 4-12 yaş gurubundaki çocukları ücretsiz faydalanabiliyor.

Gençler için canlı müzik dinletileri

    Her Cuma Cumartesi 17:30- 19:00 saatleri arasında yerel genç sanatçıların gerçekleştirdiği müzik dinletileri ekim ayı boyunca da devam edecek.  M1 AVM’nin özellikle genç ziyaretçilerinin büyük ilgi gösterdiği dinletiler 7’den 70’e tüm ziyaretçiler tarafından da büyük beğeni ve ilgi ile izleniyor.

   M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü;  Yalçın Öz ;  “M1 Adana  AVM’de  21 yıldan bu yana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile halkımızı buluşturduk. M1 Adana AVM’de birkaç yıldan bu yana Eylül-Ekim aylarında artık geleneksel hale gelen  ücretsiz açıkhava sinema gösterimleri’nin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da  ziyaretçilerimiz tarafından yoğun katılım ile birlikte  büyük bir ilgi görmesi bizi mutlu ediyor. 16 Ekim Cumartesi gününe kadar devam edecek olan Sinema Günleri yanında  gençler ile birlikte çocuklar ve velileri için eğlenceli ve aynı zamanda  eğitici olan Çocuk Atölyeleri ile birlikte genç sanatçılarımızın başarılı performansları ile sergiledikleri müzik dinletilerine tüm halkımızı davet ediyoruz.” dedi.

Sosyal Medya Hesapları (Facebook,Twitter,Instagram) :   m1adana / #birlikteyeneceğiz

Web sitesi:  www.m1adana.com.tr