Çocuklar Trump AVM’de maket evler tasarlayacak

04 Ağustos 2015 Salı

Trump AVM Çocuk Katı’nda bu hafta sonu çocuklar tahtadan maket evler yapacak, en sevdikleri masal kahramanlarını tiyatro sahnesinde izleyecek

cocuklar-trump-avmde-maket-evler-tasarlayacak

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu çocuklar hayallerindeki evleri yapacak, en sevdikleri masal kahramanlarıyla sahnede buluşacak.

8 Ağustos Cumartesi günü sevilen masal kahramanlarından “Kırmızı Başlıklı Kız” adlı tiyatro oyunu, 9 Ağustos Pazar ise “Hansel ve Gratel”, Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde ücretsiz olarak sahnelenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

8 – 9Ağustos’ta tiyatro oyunlarının ardından çocuk katında özel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek “Maket Ev Yapımı” atölyesindeyse çocuklar hayallerindeki evi yapacak, hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirecek. Atölyelerin başlama saati ise 14.00.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri