Çocuklar Tepe Nautilus’ta dünyayı gezecek

Çocuklar Tepe Nautilus’ta dünyayı gezecek

Tepe Nautilus, sömestr tatilinde minik ziyaretçilerini dünya turuna çıkarıyor.  Çocukların farklı ülkeleri keşfetmesini sağlayacak ‘’Dünyayı Geziyorum’’ etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Tepe Nautilus, simülasyon uçağıyla minik ziyaretçilerini Afrika - İtalya - Japonya’ya götürecek. Çocuklar, etkinlik süresince İtalya’da pizza yapacak, Afrika ve Japonya’da yöresel dans ve müzikleri deneyimleyecek, kurulan atölye alanlarında ise bu ülkelerin geleneksel hediyelik eşyalarını yapmayı öğrenecekler.

 

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, sömestr tatilinde minik ziyaretçilerini dünya turuna davet ediyor.

17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında günde 7 seans olarak gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, 17-22 Ocak tarihleri arasında İtalya’ya gidecek ve tablet üzerinden İtalyan pizzaları özel kalıplar ile hazırlayacaklar. Yaptıkları pizzalardan puanlar alan çocuklar, ödeme aşamasında matematiklerini de geliştirecekler. Minik katılımcılar, atölyede hediyelik eşya olarak İtalya'nın meşhur maskesini yapacak ve yöresel kıyafetlerle İtalyan danslarını keşfedecekler.

 

Minik ziyaretçiler 23-28 Ocak tarihleri arasında Afrika müziklerinin ritmini çeşitli davullar ile ritim atölyesinde öğrenecekler. Afrika’nın daha önce hiç görülmemiş farklı meyvelerinin kokularını deneyimleyen çocuklar, aynı zamanda koku kiosklarında kokularına göre meyveleri tahmin etmeye çalışacaklar. Çocuklar, atölyede ise hediyelik eşya olarak Afrika’nın doğal ipliklerinden renkli bileklikler tasarlayacaklar.

 

29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasındaki Japonya etkinliklerinde ise dev chopstikler ile dev sushileri soya sosuna taşımaya çalışacaklar. Atölyede hediyelik eşya olarak japon süsü ve feneri yapacak olan minikler, yöresel kıyafetleri giyerek Japon danslarını da deneyimleyecekler.

Tepe Nautilus tüm minik ziyaretçilerini ücretsiz etkinliğe davet ediyor.

*Katılım kuralları ve detaylar için www.tepenautilus.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik Detayları:

İtalya Etkinliği

Tarih: 17-18-19-20-21-22 Ocak

Saat: 13:00-20:00 (7 seans olarak gerçekleşecek, her seans 40 dk. sürecektir)

 

Afrika Etkinliği

Tarih: 23-24-25-26-27-28 Ocak

Saat: 13:00-20:00 (7 seans olarak gerçekleşecek, her seans 40 dk. sürecektir)

Japonya Etkinliği

Tarih: 29-30-31 Ocak- 1-2 Şubat

Saat: 13:00-20:00 (7 seans olarak gerçekleşecek, her seans 40 dk. sürecektir)