Çocuklar sahneye ilk adımlarını yine ANKAmall’da atacak

Çocukların eğitimine ve gelişimine katkı sunan projeler hız kesmiyor

Çocuklar sahneye ilk adımlarını yine ANKAmall’da atacak

Birbirinden güzel tiyatro oyunlarını Ankaralı miniklerle buluşturan ANKAmall, şimdi de drama eğitimleri ile çocuklarınseyirci değil oyuncu olma yolundaki ilk adımı atmalarına fırsat veriyor.

Zengin marka karması ile alışverişin gözdesi olan ANKAmall, gerçekleştirdiği etkinlikler ile fark yaratmaya devam ederken sosyal projelerini de ara vermeden sürdürüyor. Daha önce birçok çocuğun dans, müzik ve el becerilerinin gelişeceği eğitimler almasını sağlayan alışveriş merkezi şimdi de drama eğitimleri ile çocukların sahneye ilk adımı atmalarına da destek oluyor.

 

8-12 ve 12-16 yaşları arasındaki çocukların eğitim alabileceğiANKAmall Drama Sahnesi için başvurular 31 Ocak gününe kadar AVM içerisindeki danışma noktasında yapılabilecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan tiyatro eğitimlerinde çocuklar hem sosyalleşme fırsatı yakalayacaklar hem de sahne deneyimi kazanacak.

 

Drama Sahnesi’nde çok sayıda çocuk özel eğitmenler eşliğinde sahneye ilk adımlarını atarken özel yeteneği olan çocuklar da yine eğitmenlerin aileleri yönlendirmeleriyle çeşitli eğitimler alma fırsatı yakalayabilecek.

 

3 Şubat tarihindeki ön görüşmeler ile birlikte başlayacak olan eğitimlerde 8-12 yaş arası çocukların eğitimi 23 Nisan’a kadar devam edecek.