Çocuklar M1 Adana AVM’de aradığını buluyor

M1 Adana AVM; Bebek arabasından emziğe, oyuncaktan , kırtasiye ve okul ihtiyaçlarına, ayakkabıdan kıyafete, çocukların dünyasına hitap eden tüm ürünleri seçkin küresel ve ulusal marka seçenekleri içeren ve binlerce ürün çeşitliliğini aynı anda sunan mağaza konseptleri ve birlikte sunuyor

Çocuklar M1 Adana AVM’de aradığını buluyor

 M1 Adana’da mevcut çocuk ürünleri mağazaları olan Joker Baby, LCW, H&M ,YKM, Mango ,GAP, Marks & Spencer, Koton, Defacto, US Polo, Armağan Oyuncak, İdil Baby, Panço, Kitikate, Toyzzshop, Minipicco, Vicco, Tanca Plus Kids Adana’da başka hiçbir yerde olmayan zengin ürün çeşitliliği ile adeta “Çocukların Alışveriş Dünyası” gibi  hizmet veriyor.

 M1 Adana’da  AVM girişlerinde HES kontrolü, maskesiz giriş yasağı gibi uygulamalar yanında ;yüzde 100 temiz hava sirkülasyonu sağlayan havalandırma sistemi, özel yatay mimari ile gelen geniş koridorlarda kolayca korunabilen fiziksel mesafe, yüksek hijyen standartları ve açık hava otoparkları M1 Adana Alışveriş Merkezi’nin en büyük avantajları arasında. Bu farklı ve üstün avantajları ile M1 Adana, bölgenin en çok tercih edilen ve en ferah alışveriş merkezi olmayı sürdürüyor.

 Eğitim sezonunun açılacağı bu günlerde çocukların Okul ihtiyaçları için en zengin ve avantajlı ürünlerin bulunabileceği adres; M1 Adana AVM.

 M1 Adana AVM ;  2000 yılından bu yana 200 mağaza, 90.000 m2  kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, bünyesindeki ÇOCUK DÜNYASINA hitap eden zengin ulusal ve küresel onlarca marka  ile çocuklara  dair hemen her tür ihtiyacı karşılayabileceğiniz  olanaklar sunuyor. Joker Baby, LCW, H&M ,YKM, Mango ,GAP, Marks & Spencer, Koton, Defacto, US Polo, Armağan Oyuncak, İdil Baby, Panço, Kitikate, Toyzzshop, Minipicco, Vicco, Tanca Plus Kids gibi birbirinden farklı binlerce ürün  çeşitliliğine sahip dünya markaları  ziyaretçilerinin çocuklara dair tüm  ihtiyaçlarının karşılanmasında  büyük bir avantaj sunuyor. Okulların uzun bir aradan sonra açılacağı bu günlerde özellikle Kırtasiye, çanta, Okul gereçleri için de A’dan , Z’ye tüm ihtiyaçları bulabileceğiniz bir adres M1 Adana AVM.