Çocuklar için et yemek oyuna dönüşüyor

05 Mart 2015 Perşembe

Çocukları eğlendirirken eğiten Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun birbirinden sevimli karakterleri Pepee, Leliko, RGG Ayas ve Pisi; çocukların gelişimini ve damak zevkini de ihmal etmiyor

cocuklar-icin-et-yemek-oyuna-donusuyor

Çocukların gelişimine katkı sağlarken annelerin hayatını da kolaylaştırmayı amaç edinen Düşyeri Film Stüdyoları’nın kahramanları, Migrosla birlikte onları sağlıklı beslenmeye teşvik ediyor. Ambalajlarında çocukların hayranlıkta takip ettiği kahramanların bulunduğu ‘‘Tren Köfte’’, ‘‘Kelebek Biftek’’ ve ‘‘Parmak Köfte’’ ürünleri ile çocuklar, yemeklerinde de bu macera dolu dünyaya tanıklık ediyor.

Migros güvencesi ve işbirliği ile hazırlanan ürünler, lezzet ve eğlenceyi birarada sunuyor. Ürün ambalajlarının arkasında tasarlanmış yaratıcı oyunlar sayesinde çocuklara yemek yedirmek kolaylaşırken, çocuklar sağlıklı bir şekilde et yemenin keyfini çıkarıyor. Oyunlar ile hem çocuklar yemeklerini zevkle yiyor, hem de anne ve babalar zorlanmadan yemek yedirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Migros’un “Uzman Kasap’’ logosu ve “İyi et, iyi gelecek’’ sloganı ile hazırlanmış ürünleri, tamamen çocukların damak tatlarına uygun baharatlar ile çocukların yiyebileceği şekilde çeşnilendirilmiş olarak üretiliyor. Köftelerin ve bifteğin pişirme tarifi ile beraber ambalajın arkasında yer alan oyunların nasıl oynanacağını gösteren videolar ise, Migros Tv’de ve izlesene.com’da yayınlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri