Çocuklar “Bulutlar Ülkesi” ile enerji depolayacak

Yeni eğitim-öğretim yılı için hazırlıklar sürerken alışveriş telaşınıza eğlence katacak etkinlikler ve avantajlı kampanyalar Agora Alışveriş Merkezi’nde sizleri bekliyor. 16-17 Eylül tarihlerinde “Bulutlar Ülkesi” Çocuk Tiyatrosu, Agora Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri ile buluşuyor

Çocuklar “Bulutlar Ülkesi” ile enerji depolayacak

Hayal gücünü konu alan tiyatro oyunu “Bulutlar Ülkesi Çocuk Tiyatrosu”, okullar açılmadan önce Agora Alışveriş Merkezi’nin çocuk ziyaretçilerine motivasyon kaynağı olacak. Yoğun ilgi ile takip edilen Agora Çocuk Kulübü tiyatro oyunları 16-17 Eylül tarihlerinde yepyeni bir gösteri ile takipçilerini karşılayacak. Müzik ve hayal ürünlerinin bir arada toplandığı eğitici ve eğlenceli tiyatro oyunu “Bulutlar Ülkesi” 15.00 ve 18.00 saatlerinde Agora Alışveriş Merkezi -1. Kat etkinlik alanında sahnelenecek.

 

Okul alışverişlerini Agora Alışveriş Merkezi’nden yapanlar kazanıyor

 

15-16-17 Eylül tarihlerinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Card sahipleri kırtasiye malzemeleri veya sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Agora Alışveriş Merkezi düzenlediği kampanyayla okul heyecanı yaşayan minikler için yaptığınız alışverişlerde birbirinden değerli okula dönüş hediyelerini kazanma fırsatı sunuyor. Boya setlerinden defter takımlarına, kalem setlerinden okul çantasına daha birçok sürpriz hediye sizleri bekliyor. Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise Agora Card sahibi olmak ve fiş/faturalarınız ile danışma noktasına başvurmak.

 

Çocuklar için dopdolu etkinlikler Agora’da

 

Agora Çocuk Kulübü atölye çalışmaları 16-17 Eylül tarihlerinde devam ediyor. 16 Eylül Cumartesi günü “Keçe Atölyesi”nde çocuklar yaratıcılıklarını kullanıp, harika işler ortaya çıkarırken, 17 Eylül Pazar günü “Bez Oyuncak Yapım Atölyesi”nde çocuklar kendi tasarımları ile yepyeni oyuncak bebeklerin sahibi olacak. Her cumartesi-pazar günü 1’inci katta düzenlenen ve yoğun ilgi gören Agora Çocuk Kulübü etkinliklerine 13.00-18.00 saatleri arasında katılabilirsiniz.